GARAŻE TYNKOWANE – co to ?

Garaże Tynkowane Szeregowe

Garaże ocieplone i nieocieplone

Pergole , altany , domki narzedziowe !

Nasza firma w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań przeznaczonych nie tylko dla odbiorców indywidualnych. Nasze produkty – garaże tynkowane, znajdują nabywców wśród małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Garaże tynkowane wolnostojące to idealne rozwiązanie problemu zagospodarowania niewielkiej przestrzeni. Garaże tynkowane podwójne to alternatywa, umożliwiająca wykorzystanie jednego obiektu garażowego dla różnych rozwiązań technicznych. W zależności od potrzeb klienta montujemy garaże podwójne ze ścianą działową lub bez. Istnieje również możliwość dowolnego zestawienia dwóch obiektów garażowych. Zespoły garażowe to oferta przeznaczona głównie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Rozwiązanie to pozwala zaspokoić niedobór obiektów garażowych w większości osiedli mieszkaniowych.

Firma nasza posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań technologiczno-architektonicznych, zapewniając bardzo atrakcyjne warunki zabudowy terenu przy osiedlach lub zespołach budynków mieszkalnych. Rewelacyjna konstrukcja , garaż o płaskich ścianach, wykonany całkowicie z blachy ocynkowanej o grubości 0,75[mm] lub 0,8[mm]. Ściany zewnętrzne garażu w ramce z materiału ocynkowanego o grubości 1,5[mm] (kształtowniki zimnogięte) pokryte tynkiem aktylowym w dowolnym kolorze, wewnątrz ściana gruntowana na dowolny kolor. Poszycie dachu ocynk 0,55[mm] powlekany 0,75[mm] (opcja), stosujemy bramy uchylne typu Hormann w kolorze białym lub brązowym oraz bramy rolowane z napędem ( 2 piloty w standardzie ) . Wykończenia garażu (attyka) z blachy powlekanej kolorowej. PŁASKA ŚCIANA NA ZEWNĄTRZ, wewnętrznie przygotowany pod ocieplenie. Idealny garaż dla właścicieli domków jednorodzinnych, spółdzielni mieszkaniowych. Pełen ocynk konstrukcji!!!

POKRYCIE
ŚCIAN GARAŻY NIEOCIEPLONYCH I Z PŁYT WARSTWOWYCH

Elewację zewnętrzną – wykonujemy z tynku akrylowego KABE o ziarnistości 2 mm w dowolnym kolorze wybranym z palety standardowej. Tynk nakładamy natryskowo. Uzyskana powierzchnia jest płaska i równa, doskonale imituje ścianę murowaną.
Elewację wewnętrzną – natomiast wykańczamy tynkiem akrylowym drobnoziarnistym w kolorze białym, tylko w przypadku garaży nieocieplonych.

GARAŻ
TYNKOWANY – KONSTRUKCJA DACHU

Dach
jednospadowy: Jako konstrukcję wsporczą stosujemy kształtowniki zimno-gięte z metalu ocynkowanego o grubości 2 mm. W każdym modelu wykonujemy co najmniej 3 płatwie, co pozwala na spełnienie wymogów w zakresie 3-ej strefy obciążenia śniegiem. Jako poszycie standardowo wybieramy blachę trapezową ocynkowaną. Na życzenie Klienta można powlec dach kolorem wybranym z palety kolorów. W przypadku garaży ocieplanych zalecamy zastosowanie na poszycie dachowe, płyty warstwowej dachowej grubości min. 4 cm lub z blachy trapezowej z filcem antykondensacyjnym. Dach jednospadowy posiada spad ukierunkowany na tył obiektu, za dopłatą wykonujemy spad na przód lub bok.

Dach
dwuspadowy: Jako konstrukcję wsporczą stosujemy trójkąty konstrukcyjne z kształtowników zimno-giętych z metalu ocynkowanego o grubości 1,5 i 2 mm. W celu osiągnięcia wytrzymałości spełniającej wymogi dla 3-ej strefy obciążenia śniegiem stosujemy co najmniej 3 trójkąty konstrukcyjne na każdy dach dwuspadowy. Dach kryty jest podwójnie. Pierwszą warstwę stanowi blacha trapezowa ocynkowana, a drugą blachodachówką w kolorze wybranym przez Klienta z palety producenta. Podwójny dach znacząco minimalizuje nagrzewanie obiektu latem oraz zmniejsza wyziębianie wnętrza zimą. Dach dwuspadowy standardowo posiada kąt spadku od 16 do 27 st. Kierunek spadku: na boki. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zmiany kąta i kierunku spadku dachu – prosimy o składanie zapytań w kwestii zamówień niestandardowych.

ELEMENTY
WYKOŃCZENIOWE
Każdy garaż dwuspadowy lub jednospadowy posiada attykę wykonaną z blachy ocynkowanej powlekanej 0,7 mm dostępnej w czterech kolorach: białym, brązowym, ceglastym i antracytowym. Za dopłatą oferujemy inne dostępne u producenta kolory.

ELEMENTY
DODATKOWE
Do oferowanych garaży proponujemy Państwu:

Drzwi
wejściowe (metalowe, nieocieplone i ocieplone) czołowych producentów, firm Hormann i Wiśniowski

Okna
uchylne pcv

Orynnowanie
pcv

Wszystkie
te elementy dostępne w kolorystyce producentów i w wymiarach standardowych lub na zamówienie klienta.

BRAMY
DO GARAŻY TYNKOWANYCH
W firmie PHU BUD-GAR wszystkie obiekty wyposażamy standardowo w bramy HÖRMANN lub Wiśniowski – topowych producentów na rynku europejskim .

Nowoczesne garaże tynkowane. Możliwości adaptacji projektów standardowych:

• dodatkowe wyposażenie obiektu w składzik na drewno, narzędzia, itp.

• wydłużenia, poszerzenia, podwyższenia, zmiany kierunku spadu dachu

• wyposażenia obiektu w automatykę do bramy, okna, drzwi, rynny

Dojedź do nas !

42-700 Lubliniec, ul Jagusia 9

Zadzwoń ! 501 036 702

NASZE AUKCJE ALLEGRO