FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  1. Jak można zamówić garaż ?

Garaże można zamówić mailowo lub osobiście w punkcie obsługi klienta w Lublińcu w województwie śląskim

  1. Co zawiera cena?

Cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT.

  1. Kiedy płacę za garaż?

Po zaakceptowaniu przez klienta oferty podpisuje on umowę, która zawiera uzgodnienia dotyczące zapłaty za wybrany garaż.

  1. Jak długo czekam na zamówiony garaż?

Czas oczekiwania zależy od skomplikowania konstrukcji oraz od konieczności sprowadzenia właściwych bram czy napędów do nich od producentów. Maksymalny termin oczekiwania wynosi ok.6 tygodni.

  1. Co powinienem przygotować przed montażem garażu?

Sugerujemy naszym klientom upewnienie się we właściwym dla nich urzędzie miejskim lub gminnym czy wybrany przez siebie garaż będą mogli postawić korzystając jedynie ze zgłoszenia takiej chęci czy też konieczne będzie uzyskanie pozwolenia na budowę.

Inwestor zobowiązany jest przygotować właściwy fundament pod zamawiany garaż. Proponujemy trzy warianty : jednolita płyta betonowa, fundament wieńcowy lub punktowy. Po zawarciu umowy przekazujemy klientowi bezpłatnie szkic takiego fundamentu wraz z opisem odpowiedniego betonu.

  1. Czy na terenie budowy musi być prąd?

Ekipa montażowa zwykle jest wyposażona w agregat prądotwórczy, więc jest samowystarczalna w tym zakresie, choć istniejąca instalacja jest sporym ułatwieniem.

  1. Ile trwa montaż garażu?

W zależności od stopnia skomplikowania konstrukcji i wielkości zamawianego obiektu od kilku do kilkunastu godzin. W szczególnych przypadkach jeśli jest to zabudowa wielostanowiskowa nawet kilka dni.

  1. Czy garaż jest tynkowany na miejscu montażu?

Nie, wszystkie elementy garażu są otynkowane w trakcie produkcji i jedynie połączenia poszczególnych części ścian są tynkowane po ich zmontowaniu jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

  1. Kiedy dowiem się o montażu?

Odpowiednio wcześniej ustalamy z klientem telefonicznie bądź mailowo termin montażu.

  1. Z jakich materiałów zbudowany jest taki garaż?

Szczegółowy opis techniczny garaży tynkowanych znajduje się na naszej stronie w odnosniku garaże tynkowane. Każdy z elementów składowych naszych garaży jest ocynkowany co zwiększa jego odporność na korozję. Następnie pojedyncze kasety ścian zostają ze sobą łączone przez zaginanie i zgrzewanie tworząc samonośną konstrukcję ściany. Dalej następuje odtłuszczanie, gruntowanie i tynkowanie natryskowe. Kolejny etap to suszenie w wysokich temperaturach. Tak przygotowane elementy ścian transportowane są do klienta i montowane wraz z dachem i bramą.

  1. Czy garaż jest mocowany do podłoża?

Tak, każdy garaż jest mocowany do podłoża specjalnymi kotwami i dlatego tak ważne dla nas jest właściwe przygotowanie podłoża oraz rozmieszczenie punktów kotwienia. W tym celu przekazujemy inwestorowi szkic rozmieszczenia tych punktów.

  1. Czy dach wytrzyma napór śniegu?

Wszystkie nasze konstrukcje obliczone są statycznie na nacisk właściwy dla 3 strefy obciążenia śniegiem występującej praktycznie w każdej części Polski.

  1. Jakie bramy są montowane do garażu i czy mają napęd?

Garaże tynkowane firmy BUD-GAR wyposażane są standardowo w bramy uchylne lub segmentowe dwóch wiodących producentów na rynku polskim tj. Hormann i Wiśniowski. W niektórych przypadkach mogą być stosowane bramy innych producentów. Na życzenie klienta bramy mogą posiadać napęd elektryczny.

  1. Czy montujecie w garażu okna i drzwi?

Tak, jeśli klient zamówi garaż wraz takimi elementami dodatkowymi, to zamontujemy je w miejscu wcześniej uzgodnionym.

  1. Czy dajecie gwarancję?

Na nasze konstrukcje udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Ponadto : 

BUD-GAR: Profesjonalny Montaż Garaży Tynkowanych w Polsce

Szukasz solidnego partnera do budowy i montażu garaży tynkowanych w Polsce? Zaufaj naszej firmie BUD-GAR, która od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, zapewniając wysoką jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Garaże Tynkowane: Solidność i Estetyka w Jednym

Garaże tynkowane to nie tylko praktyczne miejsce do przechowywania pojazdów czy narzędzi, ale również element estetyczny, który doskonale komponuje się z otoczeniem. Nasza firma BUD-GAR oferuje profesjonalny montaż garaży tynkowanych w różnych regionach Polski, zapewniając klientom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu.

Cena Uzależniona od Indywidualnych Wymagań

Cena montażu garaży tynkowanych zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar garażu, rodzaj użytych materiałów czy wybrane dodatkowe opcje. W BUD-GAR cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy zagwarantować transparentność i uczciwość w naszych cenach. Aby wycenić garaż tynkowany , indywiudalnie zostaną uzyte informacje z zakladki zadaj pytanie oraz kalkulator. 

Nasza Oferta :

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz garażu na terenie Śląska, Małopolski, czy Mazowsza, nasza firma BUD-GAR sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasz zespół doświadczonych fachowców działa na terenie całej Polski, zapewniając klientom szybką i profesjonalną obsługę.

Skontaktuj się z Nami Już Dziś!  

Jeśli potrzebujesz solidnego partnera do budowy i montażu garaży tynkowanych w Polsce, skontaktuj się z nami już dziś! Nasza firma BUD-GAR to gwarancja wysokiej jakości usług, konkurencyjnych cen oraz satysfakcji klienta.

Zaufaj profesjonalistom z BUD-GAR i zainwestuj w solidność oraz estetykę swojego garażu już dziś!

NASZE AUKCJE ALLEGRO