Garaże ocieplone i nieocieplone

Garaże Tynkowane Szeregowe

Garaże ocieplone i nieocieplone

Pergole , altany , domki narzedziowe !

Garaże ocieplone i nieocieplone – Jaka jest różnica?
Garaże ocieplone tynkowane to obiekty zbudowane przede wszystkim z Panela THP ( pyta wielowarstwowa) o grubości 4cm.
Garaże nieocieplone tynkowane to garaże zbudowane przede wszystkim z 20cm-wych kaset zgrzewanych ze sobą – na zewnątrz garażu sciana jest płaska – imitująca obiekt murowany, natomiast wewnątrz – żebrowana. Żebra wzmacniające co 20cm idealnie nadają sie do poswieszenia półek, haków na rowery itd

Garaż ocieplany – kiedy warto?

To rozwiązanie ma wiele korzyści, a jedną z nich jest zabezpieczenie pojazdu przed niskimi temperaturami, co odgrywa szczególnie istotną rolę zimą. Ocieplane garaże blaszane, których montaż Bud-Gar oferuje na Śląsku i w Małopolsce, chronią samochód przed mrozami, a co za tym idzie, zapewniają dłuższą żywotność akumulatorowi i wyższy komfort termiczny od razu po zajęciu miejsca za kierownicą czy na fotelach pasażerów. Z kolei szybsze nagrzewanie się silnika korzystnie wpływa na jego trwałość i zmniejsza poziom zużycia paliwa. Jeżeli więc posiadasz wartościowe auto i chcesz mieć gwarancję, że dbasz o nie jak najlepiej, zdecyduj się właśnie na blaszany garaż ocieplany.

Ta konstrukcja jest polecana również wówczas, gdy planujesz wykorzystać dostępną w niej przestrzeń do innych czynności niż tylko parkowanie pojazdu. Jeżeli zamierzasz wykonywać np. jakieś prace warsztatowe czy podnosić ciężary, w nieocieplanym modelu będzie to niemożliwe zimą, późną jesienią i wczesną wiosną, gdy na zewnątrz panuje chłód. Również przechowywanie niektórych narzędzi, płynów, olejów czy preparatów czyszczących wymaga dodatniej temperatury, którą przez cały rok mogą zagwarantować jedynie ocieplane obiekty blaszane.

Garaż nieocieplany – dla kogo

Konstrukcję nieocieplaną można polecić wówczas, gdy ma służyć jedynie do parkowania samochodu. W takiej sytuacji inwestycja w wersję zapewniającą wyższe temperatury wewnątrz mija się z celem, bo to po prostu niepotrzebne. Modele bez dodatkowej izolacji są dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów – brak konieczności zastosowania materiałów izolujących oznacza bowiem mniejsze nakłady czasu i zasobów, co przekłada się na atrakcyjniejszą cenę.

Montaż garaży ocieplanych i nieocieplanych

Niezależnie od tego, czy wybierasz blaszany garaż z izolacją, czy bez, działająca na Śląsku i w Małopolsce firma Bud-Gar wykona go dla Ciebie w sposób profesjonalny i zgodnie z Twoimi wymaganiami. Realizacja inwestycji odbywa się całościowo – pracownicy tworzą projekt, dostarczają elementy montażowe i zajmują się pracami budowlanymi. W rezultacie otrzymujesz solidną, trwałą i praktyczną w użytkowaniu konstrukcję na długie lata. Skontaktuj się już teraz i zamów!

Dojedź do nas !

42-700 Lubliniec, ul Jagusia 9

Zadzwoń ! 501 036 702

NASZE AUKCJE ALLEGRO