Garaże Tynkowane Szeregowe

Garaże Tynkowane Szeregowe

Garaże ocieplone i nieocieplone

Pergole , altany , domki narzedziowe !

Garaże tynkowane to również obiekty, które chętnie są zakupywane przez wszelkie spółdzielnie mieszkaniowe, developerów.

Nasze obiekty tynkowane wypierają powoli zabudowę tradycyjną. Dzieje się przede wszystkim ze względów ekonomicznych – garaże tynkowane BUD-GAR są znacznie tańszą alternatywą od garaży betonowych lub murowanych, jak i ze względu na szybkość i czystość budowy – Przykładowo jesteśmy w stanie wybudować 14 szt. garaży w rzędzie w maks 3 dni robocze!

Przyślij nam projekt bezpośrednio na bud-gar@o2.pl, wycenę wykonamy ZA DARMO w ciągu 24-48h.

Bud-Gar zaprasza do kontaktu i współpracy klientów, którzy chcą postawić szeregowe garaże tynkowane. Firma realizuje inwestycje na zamówienie osób indywidualnych oraz podmiotów zbiorowych, np. deweloperów stawiających osiedla czy spółdzielni mieszkaniowych. Wykonuje zarówno niewielkie projekty obejmujące wyłącznie 2 obiekty parkingowe, jak i znacznie bardziej rozbudowane realizacje, na które składa się kilkanaście czy kilkadziesiąt konstrukcji. Bez względu na specyfikę zamówienia zapewnia wysoką jakość i oczekiwane parametry gotowych nieruchomości.

Szeregowe garaże tynkowane – szybko i solidnie

Pracownicy Bud-Gar zdają sobie sprawę, że jednym z kluczowych aspektów współpracy jest szybkość wykonania prac, dlatego gwarantują montaż w ciągu zaledwie kilku-kilkunastu godzin. Szczególny nacisk kładą na solidność konstrukcji, które powstają przy użyciu starannie dobranych i dostarczanych przez zaufanych dostawców materiałów. Bud-Gar sięga po rozwiązania technologiczne zapewniające wieloletnią trwałość użytkowania w dowolnych warunkach.

Każdy oferowany przez firmę szeregowy garaż jest tynkowany, co pozwala na dopasowanie jego stylistyki do otoczenia i Twoich indywidualnych wymagań. Brama otwierana na pilot przekłada się zaś na maksymalną wygodę eksploatacji, a mocowanie do podłoża na wytrzymałość nawet na bardzo silny wiatr. Pracownicy Bud-Gar są pewni wysokiej jakości konstrukcji, dlatego obejmują je dwuletnią gwarancją. Jak długo czeka się na realizację zlecenia? Od momentu zamówienia do montażu mija zazwyczaj kilkanaście-kilkadziesiąt dni, przy czym maksymalny czas oczekiwania wynosi 6 tygodni.

Rola pracowników firmy polega na kompleksowym wykonywaniu szeregowych garaży tynkowanych, za których projekt i budowę odpowiadają, włącznie z transportem materiałów i podzespołów konstrukcyjnych. Jedyne, co klient powinien zrobić, to przygotowanie fundamentu punktowego, wieńcowego lub z płyty betonowej. Bud-Gar zaprasza do współpracy bez względu na to, czy w wybranej przez Ciebie lokalizacji jest dostęp do elektryczności, czy go nie ma. Jeśli sobie życzysz, obiekt może być też wyposażony w okna, drzwi lub inne elementy dodatkowe. Zadzwoń lub napisz i zamów szeregowe garaże tynkowane!

Dojedź do nas !

42-700 Lubliniec, ul Jagusia 9

Zadzwoń ! 501 036 702

NASZE AUKCJE ALLEGRO